Toggle
Targi NATURA FOOD

Targi NATURA FOOD

    Jeśli jeszcze nie wiecie to już niedługo, w dniach 7-9 października br. w Łodzi odbędą się IX Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD.  Jest to największa w Polsce impreza poświęcona ekożywności, spotkanie smakoszy i miłośników produktów tradycyjnych, regionalnych, ekożywności, bioproduktów oraz produktów wytwarzanych z przyjaznych dla środowiska materiałów. Na targach będzie można  też poznać międzynarodowe trendy rozwoju rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż oraz bezpośrednio porozmawiać z wystawcami. Będzie też można uczestniczyć w prezentacjach, szkoleniach, seminariach i ciekawych wykładach a do degustacji wspaniałych smakołyków chyba nie muszę nikogo namawiać! Targom będzie towarzyszył konkurs dla produktów prezentowanych podczas wydarzenia a jego zwycięzca otrzyma Złoty Medal NATURA FOOD 2016. O szczegółach wydarzenia dowiecie się więcej na stronie Natura Food
 

 

 


Dla mnie to wydarzenie ma jeszcze jeden ważny aspekt – w czasie targów, po raz pierwszy  jest organizowane Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych. Świetna okazja do poznania nowych koleżanek i kolegów a także odświeżenia starych znajomości. Mam nadzieję, że po wykładach i warsztatach dla blogerów będzie czas na miłe pogaduchy przy pysznym jedzeniu!

 

Już się szykuję na wyjazd do Łodzi i mam nadzieję, że was też tam zobaczę :) Zabierajcie dzieciaki bo będzie specjalna strefa ekoDziecko! 

Agnieszka  
 

Dodaj do książki kucharskiej

Komentarze (0)

Bądź pierwszą osobą, która podzieli się z nami swoją opinią.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się, aby skomentować przepis.